O mne

Som hrdá mama dvoch krásnych detí. Byť mamou je úžasné a náročné zároveň. Nebránim sa ničomu, čo mi uľahčí bežný deň s deťmi. Mám rada, keď sa životný priestor prispôsobuje mne a nie naopak.

Pri prvej dcérke som postieľku Lulyboo nemala. Bežná postieľka svoj účel spĺňala a moja dcérka sa v nej vyspala. Dnes už viem, že s Lulyboo mohol byť môj život jednoduchší už vtedy.

Klasickú postieľku sme zložili skôr, než som odišla do pôrodnice. Každá mladá rodina, ktorá nedisponuje palácom, mi dá za pravdu, že detská postieľka je pre malé dieťa, ale v spálni štandartných rozmerov zaberie dosť miesta. Potom prichádza precitnutie, že dieťa nespí vo vlastnej postieľke ani vo vlastnej izbe niekoľko mesiacov, dokonca rokov, ale postieľka je už zložená.

Pri našom druhom dieťatku zostavá klasická postieľka zložená v pivnici a čaká na svoju príležitosť. Môj synček sa narodil v apríli a nič iné ako Lulyboo na spanie od návratu z pôrodnice nepozná. Lulyboo je prenosná, čo využivám na 100%. Keď sa u synčeka prejavil reflux a začal sa prvýkrát dusiť, bol problém nechávať ho spať v izbe samého. Tak som si ho prenášala s postieľkou, kde som potrebovala, aby som si nevytvárala zbytočný stres. Bábätko zmenu nespozoruje, má stále svoj priestor.

Pevne verím, že vďaka Lulyboo bude raz aj prechod do klasickej postieľky ľahší. Jednoducho Lulyboo vložim do detskej postieľky a pre bábätko bude zmena minimálna. Malé deti obľubujú stereotypy, lebo im dávajú pocit bezpečia. 

Hrazda je ďalší pomocník, keď potrebujem dieťatko na pár minút zabaviť. Je to ale ďalšia vec do domácnosti, ktorú treba niekde skladovať. Na postieľku Lulyboo jednoducho pripevním oblúk so závesnými hračkami a hracia hrazda je na svete. Po hre oblúk ľahko zložím.

Snažím sa svojim detičkám vytvoriť pohodlie a bezpečie doma aj mimo neho.  Ďalšia úžasná vlastnosť Lulyboo je, že zastúpi cestovnú postieľku. Len raz som pre svoju dcérku niekam viezla klasickú cestovnú postieľku. "Váži asi 100 kíl." V kufri auta, v hotelovej izbe alebo na chate zaberá veľa miesta. Treba k nej samozrejme vziať aj matrac, plachtu a aspoň nejakú prikrývku. Nikdy viac! Mať Lulyboo je tiež výhoda z hygienického hľadiska. Samozrejme posteľná bielizeň v hoteloch je čistá, ale myslím si, že bábätká by mali mať svoju vlastnú. K Lulyboo stačí zobrať len prikrývku. 

Navliecť a zvliecť poťah na postieľke Lulyboo trvá asi minútu, takže mi nie je ľúto brať ju mimo bytu a položiť ju takmer kamkoľvek, lebo poťah ľahko vyperiem. Napríklad pri mori alebo bazené som nemohla dať dcérku vyspať na plážové lehátko, lebo to nebolo bezpečné. Teraz jednoducho môžem Lulyboo položiť na trávu, piesok, lehátko a bábätko je vo svojom známom, bezpečnom a čistom prostredí. Postieľka nesaje vlhkosť a má striešku proti slnku a vetru. 

Denne sa vďaka Lulyboo utvrdzujem, že život doma alebo na cestách môže byť s detičkami ľahší. 

 

Preto Lulyboo